Sveiki atvykę!!!

Pirm - Sekm 24/7

Apie mus

Nuo 2010 m.  „Eurotiltas“ teikia profesionalias krovinių gabenimo paslaugas, vykdo automobilių, motociklų, baldų, kemperių, buitinės ir žemės ūkio technikos, statybinių medžiagų ir siuntinių pervežimo darbus. Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. „Eurotiltas“ krovinių pervežimas orientuotas į konkrečius klientų poreikius, todėl galime pasiūlyti lanksčias transportavimo sąlygas individualioje situacijoje.

Per septynerius metus sukaupta darbo patirtis leidžia orientuotis į aukščiausius rezultatus ir realizuoti išrankiausių klientų lūkesčius. Pervežame įvairių gabaritų krovinius, kurių svoris neviršija 2 tonų, teikiame patogias perkraustymo paslaugas, pristatome įvairių dydžių siuntinius „nuo durų iki durų“. Siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą ir rūpindamiesi transportavimo proceso saugumu, siūlome krovinio draudimą. Kvalifikuotas personas, kokybiškos transporto priemonės ir ilgametė įmonės patirtis užtikrina pervežimo darbų operatyvumą ir didelį geografinių krypčių pasirinkimą (kroviniai pervežami maršrutais Lietuva-Anglija-Vokietija-Olandija-Belgija). Šiandien esame pervežę daugiau nei 6 000 krovinių, o mūsų klientų ratas peržengė pustrečio tūkstančio ribą.

Kodėl mes?

Krovinių gabenimo srityje dirbame daugiau nei 7 metus ir esame savo srities profesionalai. Mūsų įmonėje dirba tik patyrę, kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai. Siekdami klientui pasiūlyti tai, kas geriausia, nuolatos vykdome transportavimo paslaugų analizę, ieškome optimaliausių sprendimų individualiu atveju ir siekiame nuolatinio tobulėjimo.

Atsakysime į visus jūsų klausimus ir pasiūlysime efektyviausius krovinio gabenimo būdus. Galime užtikrinti, kad kilus bet kokioms transportavimo problemoms, rasime joms greitą ir patikimą sprendimą. Siekiame augti ir stiprėti, todėl nuolatos investuojame į modernias technologijas, patikimas transporto priemones ir darbuotojų ugdymą. Visuomet ieškome abipusiai naudingų sprendimų, atitikdami išrankiausių klientų lūkesčius.